Twoje nowe CV - Fundacja Ewolucja

nowe CV

zrobimy to za Ciebie!
Twoje NOWE CV

Kompleksowo przygotujemy Twoje CV dokonując korekt wybranych treści oraz dodając profesjonalną i interesującą oprawę graficzną.

gotowe w 48h | za 100zł (brutto)
WYPEŁNIJ Formularz zgłoszeniowy
Twoje NOWE CV

Stworzeniem CV zgodnie z obecnymi wytycznymi rynku pracy
Przeróbką graficzną obecnego CV bez wprowadzania zmian merytorycznych oraz układu poszczególnych sekcji

Nie

Nie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Fundacja Ewolucja, z siedzibą przy ul. Bieławin 2a, 22-100 Chełm. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej polityce prywatności.
Regulamin usługi 'Twoje nowe CV' dostępny jest tutaj.

**Płatność dokonywana jest przed wykonaniem usługi, po zaksięgowaniu środków na koncie Fundacji Ewolucja. Płatność dokonywana jest na konto Fundacji Ewolucja w banku Santander Consumer Bank o numerze: 75 1090 2590 0000 0001 5050 6272 tytułem 'Imię i nazwisko - moje nowe CV'.
ZROBIMY TO ZA CIEBIE!
twoje nowe cv
Nie chcesz pisać swojego CV po raz kolejny? A może czeka Cię przygotowanie swojego pierwszego w życiu i nie wiesz jak się za to zabrać?

nowe cv
CV w roku 2023
Napisanie dobrego CV w roku 2023 to zupełnie inna historia niż kilka lat temu. Znaczenie ma zarówno doświadczenie zawodowe kandydata jak również i sam wygląd dokumentu. Jest wielce prawdopodobne że skorzystanie z gotowego szablonu w internecie czy też bezpłatnego generatora CV nie wystarczy by przykuć uwagę rekrutera. Ponad to kosztuje to oczywiście dużo czasu
i energii a tym samym niesie za sobą pokłady stresu i garść pytań które sobie zadajemy: czy na pewno nie za dużo napisałem/am? czy taka kolorystyka będzie odpowiednia? co napisać najpierw? czy wypada tak pisać o sobie?

Dlatego też proponujemy Ci współpracę z naszymi ekspertami którzy zrobią to za Ciebie tworząc Twój profesjonalny życiorys który znacząco zwiększy Twoje szanse na wzbudzenie zainteresowania u potencjalnego pracodawcy czy też pracownika działu HR - w efekcie będziesz miał szansę na zaprezentowanie się na rozmowie kwalifikacyjnej.
twoje nowe cv
Najczęściej popełniane błędy w CV
Do najczęściej popełnianych błędów w CV należą:

• Błędny format przesłanego pliku CV (obecnie CV przesyłane powinno być w profesjonanym formacie PDF)
  • Zbyt dużo niepotrzebnych informacji (m.in. miejsce urodzenia, data urodzenia, stan cywilny etc.)
  • Literówki, błędy ortograficzne etc.
  • Brak klauzuli RODO albo zamieszczona stara klauzula
  • Nieprofesjonalnie wyglądający adres e-mail (np.: misia22@wp.pl, wariat89@gmail.com, gosiaczek... etc.)
  • Nieprawidłowe/nieaktualne zdjęcie (zdjęcia z wakacji, nieostre zdjęcia, bardzo stare zdjęcia)
  • Źle dobrana czcionka
  • Błędna chronologia zatrudnienia/wykształcenia
  • Nie odpowiednio dobrana oprawa graficzna do prezentowanej osoby (tzw. przerost formy nad treścią)
  • Brak konkretnych dat lub brak dat w ogóle
  • Zbyt dużo szczegółów w opisie wykształcenia
  • Zbyt długie CV
  • Nie kompletne informacje (np.: brak obecnego miejsca zatrudnienia)
  • Brak opisu zainteresowań (kluczowa informacja o Twoich pasjach dla Twojego przyszłego pracodawcy)
93% firm przeprowadza rekrutację samodzielnie bez korzystania z usług firm zewnętrznych
95% firm wymaga od kandydatów przesłania CV
90 CV średnio przychodzi na jedno stanowisko pracy
7 kandydatów zapraszanych jest na rozmowy na jedno stanowisko
4 minuty tyle maksymalnie zajmuje przeczytanie Twojego CV
Oszczędź czas i zostaw to nam
Twoje NOWE CV

gotowe w 48h | za 100zł (brutto)
Jak skorzystać?
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zacznij od wypełnienia formularza na naszej stronie. Przekaż nam jak najwięcej informacji tak żeby proces przygotowania przez nas propozycji przebiegł sprawnie. W formularzu możesz też załączyć swoje dotychczasowe CV oraz zdjęcie.

*wypełnienie formularza i zaznaczenie zgód na przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu przygotowania Twojego nowego CV.
DOSTANIESZ DWIE WERSJE DO WYBORU

Po dokonaniu opłaty za usługę skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. W ciągu maksymalnie 48h od momentu konsultacji dostaniesz od nas dwie propozycje CV które będą różniły się od siebie wyglądem. Obie wersje będą oznaczone znakiem wodnym. Po wyborze przez Ciebie ostatecznej wersji dokumentu otrzymasz właściwy plik na swoją skrzynkę e-mail.
OSTATECZNA WERSJA CV ZOSTANIE CI WYSŁANA NA MAILA

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu i wybraniu odpowiadającej Ci wersji graficznej, gotowe CV zostanie przesłane na Twoją skrzynkę e-mail. Plik przesyłany jest w formacie PDF.