Szkoła 3D - Fundacja Ewolucja

projekt szkoła 3D
SZKOLENIE CERTYFIKOWANE
Projekt “Szkoła 3D - szkolenie z zakresu obsługi i zastosowania drukarek 3D w szkole”

To program działań mających na celu edukację nauczycieli szkolnych z zakresu obsługi urządzeń realizujących druk 3D. Szkolenie zawiera zarówno część teoretyczną jak i praktyczną / warsztatową. Szkolenie przeprowadzane jest z wykorzystaniem sprzętu znajdującego się w szkole lub dostarczonego przez zleceniodawcę.

• Czym jest druk 3D?
  • Zastosowania drukarki 3D w szkole
  • Projektowanie własnych modeli 3D
  • Filamernty w druku 3D
  • Oprogramowanie do przygotowania modelu 3D do druku ( tworzenie G-code dla drukarki 3D)
  • Budowa drukarki 3D
  • Obsługa drukarki 3D
  • Praktyczne warsztaty

Jak moja szkoła może skorzystać ze szkolenia w projekcie?

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszym projektem i chcesz żeby takie szkolenie odbyło się również w Twojej szkole, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy umieszczony na dole tej strony, wyślij maila pod adres kontakt@fundacjaewolucja.org lub bezpośrednio z koordynatorem projektu.

Materiały:
brak

Działanie koordynowane jest przez: Zbigniew Zubowicz

Kontakt:
Cele zrównoważonego rozwoju realizowane poprzez projekt:
4 cel dobra jakość edukacji
Galeria zdjęć z projektu