Nasz Zespół - Fundacja Ewolucja

Kim jesteśmy?
team fwrce
„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w Świecie.”
- Mahatma Gandhi

W Fundacji Ewolucja, uważamy że zmianę należy zaczynać od siebie, stawiając się za wzór i pokazując swoją konsekwencję w działaniu innym. To właśnie w nas samych zaczyna się pierwsza praca nad dokonaniem zmiany. To jest tak naprawdę ta najcięższa część.
lustro
„Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć.”
- Demostenes

Naszym zdaniem, często te niepozornie gorsze warunki do odniesienia sukcesu są często na bardzo dobrej drodze. Wystarczy zmienić punkt widzenia. My patrzymy na ludzi którzy za nimi stoją - nie na zasoby finansowe
work hard fwrce
NASZ ZESPÓŁ
Piotr Kruk

Prezes fundacji
prezes piotr kruk
Wizjoner, doświadczony menadżer z wieloletnim stażem zawodowym a także świetny organizator. Ekspert szkoleń ze Sztucznej Inteligencji [AI]. Nierozerwalnie od lat szkoleniowiec stale podejmujący się nowych wyzwań. Ekspert strategii biznesowych. Prywatnie gadżeciarz, pilot drona i motocyklista. Od dziecka uparty w dążeniu do celu.
Zbigniew Zubowicz

Wiceprezes fundacji
wiceprezes fundacja ewolucja zbigniew zubowicz
Mentor Brandingowy. Doświadczony w marketingu oraz PR. Wieloletni szkoleniowiec. Praktyk budowania zespołów i zarządzania nimi. Pasjonat nowych technologii, Public Relations i Marketingu. Drony, grafika komputerowa, rysunek i Sztuczna Inteligencja - to tylko niektóre z jego pasji. Zawsze szuka potencjału w przedsięwzięciach których się podejmuje.
Joanna Warda

Koordynator projektów
joanna warda trener
Specjalista ds. dofinansowań. Absolwentka Amerykanistyki na UMCS. Szkoleniowec z pasją do pracy zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Z zamiłowania podróżuje i lata dronem. Interesuje się neurodydaktyką, coachingiem i nowoczesnymi technologiami w nauczaniu. Wykorzystanie AI w szkolnictwie i pracy codziennej to tematy które zgłębia każdego dnia.
Piotr Procnal

Koordynator Projektów
kordynator projektów piotr procnal
Doświadczony specjalista ds. sprzedaży i szkoleń z wieloletnim stażem w branży elektronicznej. Kreatywny, zorganizowany i chętny do nauki nowych technologii, zawsze stawiający na jakość i skuteczność swojej pracy. W wolnych chwilach pilotuje drony, fotografuje i podróżuje, co pozwala mu naładować baterie i być pełnym energii.
Emilia Majewska

Koordynator Projektów
kordynator projektów emilia majewska
Niespokojna dusza artystki, otwarta na kreatywne wyzwania i ceniąca harmonię Yin i Yang. Farmaceutka zorientowana na potrzeby ludzi. Pilotka drona i copywriterka. Zawsze z książką pod ręką, której bliskie są również teatr i rysunek.
Piotr Radziewicz

Koordynator projektów
instruktor bsp piotr radziewicz
Doświadczony specjalista ds. sprzedaży, uwielbiający spędzać czas wśród ludzi. Absolwent UMCS, magister geografii społeczno-ekonomicznej. Pasjonat dobrej muzyki i technologii. Pilotowanie dronów pozwala rozwijać jego artystyczną duszę. Miłośnik fotografii i filmowania. W pracy stawia na budowanie dobrych relacji bo wierzy, że to najlepszy sposób na przekazywanie wiedzy. W wolnych chwilach lubi poszerzać wiedzę i rozwijać swoje pasje.
Nazar Zakrzewski

Młodszy Specjalista ds. Social Mediów
nazar zakrzewski specjalista ds social mediów
Uczeń Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych
w Lublinie, w której przygotowuje się do zawodu technika fotografii i multimediów. Entuzjasta fotografii cyfroweji dronowej. Bardzo komunikatywny. Utalentowany pilot drona. Prywatnie miłośnik piłki siatkowej, motoryzacji i podróżowania.
Zbigniew Wójcik

Fotograf
instruktor BSP zbigniew wójcik
Z wykształcenia prawnik, z zawodu logistyk zaś z zamiłowania fotograf . Szuka niezwykłości w fotografii ulicznej,  zajmuje się dokumentem fotograficznym jak i fotografią teatralną . Uczył swojej pasji w Lubelskiej Szkole Fotografii. W wolnym czasie pilot drona, podróżnik oraz miłośnik szeroko pojętego street artu.
Renata Struzik

Specjalistka ds. marketingu i PR
specjalista media renata struzik
Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym marketingiem: od content marketingu, przez współpracę z influencerami aż po digital marketing. Łącząc to wszystko, tworzy kreatywne kampanie marketingowe 360º. Copywriterka oraz dziennikarka, pisała m.in. dla Gazety Wyborczej
i Forbes.
Od lat pasjonuje się też rozwojem osobistym – prowadzi medytacje, warsztaty pracy z emocjami
i przekonaniami oraz sesje indywidualne
Paweł Typiak

Trener wystąpień publicznych
trener wystapienia publiczne paweł typiak
Konferansjer, lektor, copywriter i songwriter. Uwielbia słowa i posługuje się nimi tak, by stworzyć atmosferę odpowiednią do sytuacji. Codziennie w Radiu Freee wprowadza słuchaczy w dobry nastrój. Prowadził cały wachlarz imprez od wielkich koncertów po gale dla największych firm i korporacji po małe przeglądy taneczne. Na scenie zawsze kreatywny i opanowany.