Likwidacja ubóstwa energetycznego woj. lubelskie ed. 2023 - Fundacja Ewolucja

logo fundacja ewolucja
Przejdź do treści
likwidacja ubóśtwa energetycznego 2023
KONTYNUACJA PROJEKTU “Likwidacja ubóstwa energetycznego edycja 2023"

Druga edycja projektu "Likwidacja ubóstwa energetycznego w województwie lubelskim" skupia się na edukacji mieszkańców regionu województwa lubelskiego w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań energetyczno-grzewczych. Projekt ponownie polega na organizacji szeregu spotkań na lokalnych eventach, podczas których poruszane będą kwestie związane z ogrzewaniem domów oraz ich zasilaniem bez ponoszenia kosztów energii.
Głównym celem projektu jest popularyzacja i edukacja mieszkańców województwa lubelskiego w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań energetycznych, które mogą pomóc w redukcji kosztów związanych z ogrzewaniem domów. W ramach projektu, eksperci i specjaliści z dziedziny energetyki będą prowadzili warsztaty i prelekcje na temat alternatywnych źródeł energii, takich jak pompy ciepła czy też instalacje fotowoltaiczne.

Kolejnym elementem projektu będzie informowanie mieszkańców o dostępnych na rynku rozwiązaniach technologicznych, które pozwalają na ogrzewanie domów bez ponoszenia kosztów energii. Eksperci będą informować o możliwościach, jakie dają instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz o alternatywnych źródłach ciepła. W ramach projektu przewidziane są również  konsultacje indywidualne, które pozwolą na zapoznanie się z nowymi technologiami i rozwiązaniami, jakie oferuje dzisiejszy rynek.

Drugą edycję projektu "Likwidacja ubóstwa energetycznego w województwie lubelskim" cechuje silny nacisk na edukację i informowanie mieszkańców o dostępnych na rynku nowych technologiach i rozwiązaniach energetycznych. Działania projektowe mają na celu pomóc mieszkańcom regionu województwa lubelskiego w redukcji kosztów związanych z ogrzewaniem domów oraz zwiększyć świadomość ekologiczną i energetyczną wśród lokalnej społeczności.

Działanie koordynowane jest przez: Zbigniew Zubowicz

Projekt realizowany jest ze środków własnych Fundacji.
Cele zrównoważonego rozwoju realizowane poprzez projekt:
4 cel dobra jakość edukacji
7 cel czysta i dostępna energia
Partner oraz sponsor projektu:
Wróć do spisu treści